У Києві невідомі вчинили акт вандалізму над скульптурою-симоволом пам’яті про Голодомор

У Києві невідомі вчинили акт вандалізму над скульптурою-симоволом пам’яті про Голодомор

Сама скульптура не пошкоджена, але її забрали на реконструкцію.

Минулої ночі на вулиці Лаврській у Печерському районі Києва невідомі вчинили акт вандалізму щодо скульптури "Гірка пам’ять дитинства" на території Національного музею Голодомору-геноциду.

Про це йдеться на сайті Музею Голодомору. Щоправда, в повідомленні не уточнюється, що саме було зроблено зі скульптурою.

"Наразі один з головних символів Музею демонтували для реставрації. Керівництво Музею попередньо повідомляє: на скульптурі немає пошкоджень. Національний музей Голодомору-геноциду зробить все можливе, щоб найближчим часом скульптура повернулась на своє місце", - ідеться в повідомленні на сайті.

"Культура нації будується на підвалинах історичної пам’яті. Пам’ять про Голодомор — це частина історії кожного українця, яку ми не маємо право забувати заради сталого майбутнього. Те, що сьогодні було вчинено із скульптурою "Гірка пам’ять дитинства", — неприпустимий акт наруги над пам’яттю цілої нації. Ми зробимо усе можливе, аби "Дівчинка" щонайскоріше повернулася до експозиції музею", - сказала генеральна директорка Музею Голодомору Олеся Стасюк.

На місце події викликали поліцію.

Фото: Музей Голодомору
Фото: Музей Голодомору
Фото: Музей Голодомору

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація