У Києві невідомі напали на агітаційні намети

У Києві невідомі напали на агітаційні намети

Фото: Народний фронт

Унаслідок нападу один із наметів було розтрощено вщент.

У Києві невідомі потрощили агітаційний намет "Народного фронту" та нападали на жінок-агітаторів.

Про це повідомили у прес-службі партії.

"Сьогодні (23 січня - прим.ред.) у Києві стався напад на агітаційний намет партії "Народний фронт". Інцидент трапився у центрі столиці біля станції метро "Палац "Україна", - йдеться у повідомленні.

За словами агітаторів, нападник поводився зухвало і повністю розтрощив намет.

Фото: Народний фронт

"Також сьогодні інцидент мав місце на Хрещатику, де невстановлена особа поводилася агресивно щодо жінок-агітаторів у ще одному агітаційному наметі", - додали у партії.

У "Народному фронті" вважають, що ці напади є свідченням початку "брудної виборчої кампанії, у яку намагаються занурити країну окремі сили".

"Водночас викликає занепокоєння та обурення те, що два інциденти трапилися в один день, і це може свідчити про скоординовану атаку проти агітнаметів нашої партії", - зазначили у партії, закликавши учасників передвиборчих перегонів не вдаватися до нечесних методів ведення кампанії.

Окремо у "Народному фронті" наголосили, що очікують на оперативну реакцію правоохоронців та оперативне виявлення зловмисників, які мають понести суворе покарання відповідно до закону.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація