У Києві невідомі молодики почали вчиняти самосуд над кишеньковими злодіями: з'явилося відео

У Києві невідомі молодики почали вчиняти самосуд над кишеньковими злодіями: з'явилося відео

На відеозаписі видно, як аноніми вдарили одну із злодійок у обличчя, а потім наздогнали і забризкали обох зловмисниць з газового балончика.

У Києві невідомі хлопці почали чинити самосуд над кишеньковими злодіями. Аноніми кажуть, що правоохоронні органи не можуть подбати про безпеку та майно своїх громадян, тому вони будуть робити це своїми методами. На відео видно, як молодики у переході на Деміївці зупинили двох злодійок і силою змусили повернути гроші жінці, у якої перед цим відкрили сумку і забрали із гаманця чотири тисячі гривень.

Відео оприлюднив "Київ Оперативний", у дописі зазначається, що відео з анонімного телеграм-акаунту і на ньому стояв таймер на видалення.

"Надіслали нам відос з анонімного телеграм-акаунту із текстом "Привіт. Якщо правоохоронні органи не можуть подбати про безпеку та майно своїх громадян - ми будемо робити це своїми методами. Тільки виникає питання - за що тоді отримують зарплату поліцейські? За їх кришування? Київ, Деміївка". Ледь встигли скачати, бо стояв таймер на видалення. P.S: ми підтримуємо лише законні методи боротьби із крадіями", - йдеться у повідомленні.

На відеозаписі видно, як невідомі молодики вдарили одну із злодійок у обличчя, а потім наздогнали і забризкали обох зловмисниць з газового балончика.

У Києві невідомі почали чинити самосуд над крадіями

У Києві невідомі почали чинити самосуд над крадіями

Користувачі в основному залишають схвальні відгуки під відео, і зазначають, що не раз вже бачили цих злодійок: "Просто вчора, проходячи у цьому переході, шугонув цих тварин, коли вони майже витягли у жінки з сумки гаманець", "Відмінна ідея і правильні методи!", "Підтримую. З цим переходом потрібно щось робити. Там страшно ходити", "Дякую за роботу", "Жорстко, але справедливо".

Нагадаємо, у Києві дві шахрайки назвалися працівницями соцзахисту і забрали у 83-річної киянки усі її заощадження – 92 тисячі гривень. А старенька, щоб віддячити за турботу, ще й пригостила зловмисниць яблуками. Після цього у жінки стався серцевий напад. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація