У Києві невакцинованим дітям дозволять ходити до шкіл - КМДА

У Києві невакцинованим дітям дозволять ходити до шкіл - КМДА

Фото: УНІАН

Столична влада запевнила, що у разі зростання кількості хворих нещеплених навчатимуть дистанційно.

У Києві невакцинованим дітям не заборонятимуть відвідувати заклади освіти.

Про це на пресбрифінгу щодо підготовки столичних освітніх закладів до нового навчального року заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

"2 вересня розпочнеться новий навчальний рік, і заборони невакцинованим дітям відвідувати заклади освіти не буде... Заборонити дітям відвідувати заклади освіти ми не можемо", - сказав він.

За словами Мондриївського, в разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань, влада Києва буде змушена обмежувати доступ невакцинованих дітей до закладів освіти та забезпечувати їх правом на дистанційну освіту.

Водночас посадовець зазначив, що заклади освіти не мають права та можливості перевіряти достовірність довідок про вакцинацію дітей, які надають батьки.

Чому українці бояться вакцинації і чим ризикують, відмовляючись від щеплень

Чому українці бояться вакцинації і чим ризикують, відмовляючись від щеплень

Окрім цього Мондриївський наголосив, що київська влада разом із медиками повинна працювати над тим, щоб вакцинація дітей відбувалася на належному рівні.

Нагадаємо, за даними МОЗ, від початку 2019 року в Україні на кір захворіли більше 57 тисяч людей, 18 померли від ускладнень. Уляна Супрун розвінчала міфи про щеплення та закликала батьків телефонувати на гарячу лінію, якщо лікар відмовляє щеплюватись або в поліклініці сказали, що вакцин немає.

Згодом у МОН заявили, що нещеплених дітей не пускатимуть до шкіл. Механізм, як саме не пускати нещеплених, у МОЗі не роз’яснюють – кажуть, що розібратися з цим мають на місцях.

Однак освітяни Львівщини вже заявили, що нещеплених до шкіл пускатимуть – від них потрібна лише довідка від педіатра, що дитина здорова.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація