У Києві до поліції надійшли повідомлення про замінування двох станцій метро та чотирьох ТЦ

У Києві до поліції надійшли повідомлення про замінування двох станцій метро та чотирьох ТЦ

Фото: УНІАН

Наразі проводяться перевірки.

У п'ятницю, 17 листопада, у Києві станція метро "Либідська" зачинена на вхід та вихід. Про це повідомили ТСН.ua очевидці.

У прес-центрі метрополітену Києва ТСН.ua повідомили, що до них надійшов дзвінок про мінування. 

ТСН офіційно підтвердили інформацію про анонімні повідомлення про замінування двох станцій метро – "Либідська" та "Лівобережна", а також торговельно-розважальних комплексів – "Комод", "Україна", "Дрім Таун" та "Квадрат". Про начебто вибухівку в різних точках міста поліцейським повідомляють чи не щохвилини – вибухотехніки зараз перевіряють 12 об'єктів.

Такі масові повідомлення до правоохоронців надходять на цьому тижні вже не вперше. У вівторок роботу центрального залізничного вокзалу та одного з найбільших торговельних центрів Києва також було паралізовано – на перевірку анонімних дзвінків надзвичайникам знадобилося кілька годин.

Нагадаємо, 14 листопада, у Києві та Харкові майже одночасно надійшли повідомлення про можливе замінування велелюдних об'єктів. Довелося евакуювати понад тисячу осіб. Зокрема, в столиці закрили залізничні вокзали - з'єднані між собою Центральний та "Південний". Сотні людей евакуювалиУ п'ятницю, 17 листопадаУ 

Повʼязані теми:

Наступна публікація