У Києві немовля сиділо спиною до відчиненого вікна та повзало сходами: врятували сусіди

У Києві немовля сиділо спиною до відчиненого вікна та повзало сходами: врятували сусіди

Фото: із соцмереж

Дитину врятувала сусідка, яка поверталася додому.

У Києві немовля сиділо спиною до відчиненого вікна у під'їзді та повзало сходами. Дитину врятувала сусідка, що поверталасчя додому. А батьки у цей час були п'яні.

Про це повідомив мешканець будинку Андрій Ч., в якому ледь не трапилась трагедія.

"20:30. Це дитя сьогодні самотужки подолало 4,5 поверхи. Наша сусідка з четвертого поверху почула дивні звуки і піднялась подивитись. Вона його підняла і почала шукати батьків. А батьки живуть на першому і вони алкоголіки зі всіма витікаючими наслідками", - написав Андрій Ч.

Чоловік додав, що це вже не перший дзвін, у суботу він уже дзвонив "102" і просив щоб приїхав інспектор з Ювенальна Поліція України і надав оцінку, в яких умовах і оточені живуть діти.

"Дитина, яка сиділа на підвіконні спиною до відкритого вікна не лишила мені шансів пройти повз. Трьох дітей у них вже забрали, ще двоє малих є. Дзвоню ще раз в 102, розповідаю ситуацію, кажу, що це вже другий виклик за тиждень і схоже що ніхто не реагує. Пояснюю очевидну річ: це погано закінчиться! Уважно вислуховують і обіцяють когось надіслати", - написав чоловік.

Фото: із соцмереж

Він також розповів, що сусіди повернули немовля п'яним батькам. Реакція матері вразила: спитала, де знайшли малюка і "зходу дає дитині по ср@ці за втечу".

Чоловік додав, що станом на 23:00 з поліції так ніхто і не приїхав.

"Вона (сусідка, - ред.) його врятувала. Але наступного разу вдача може відвернутись", - підсумував дописувач.

Допис викликав неабиякий резонанс, дописувачі співчувають дитині, радять сусідам зателефонувати до місцевої служби у справах дітей, написати колективне звернення до соцслужби тощо.

Фото: із соцмереж

У поліції ТСН.ua сказали, що наразі не мають інформації про цей випадок і пообіцяли розібратися.

Нагадаємо, 8 липня у Кагарлику Київської області дідусь, який мав наглядати за трирічною онукою, не помітив, як дитина увечері пішла з дому.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація