Зірвало дах: у Києві негода внесла корективи у початок навчального року в одній зі шкіл

Зірвало дах: у Києві негода внесла корективи у початок навчального року в одній зі шкіл

На поверсі, що добудовували, зірвало тимчасовий дах, а приміщення було затоплено.

У Києві негода внесла корективи у початок навчального року в одній зі шкіл. На поверсі, що добудовували, зірвало тимчасовий дах, а приміщення було затоплено. 

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

Території семи закладів освіти були пошкоджені під час негоди, що тривала в столиці останніми днями. Оперативна робота міських служб дозволила повністю ліквідувати наслідки негоди у шести закладах освіти та частково в ще одній школі. Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Олена Фіданян.

"1 вересня відкриються всі заклади освіти – а їх у місті понад тисячу – навіть ті, які негода зачепила найбільше. Так, у 179-ій гімназії Голосіївського району учні початкових класів у повному складі розпочнуть навчальний рік за партами, а от учням 5-11 класів доведеться на певний час перейти на дистанційну форму навчання. Тут під час негоди на поверсі, що добудовували, зірвало тимчасовий дах, а приміщення було затоплено. Оперативні ремонти вже розпочато, а будівельники намагатимуться якнайшвидше привести приміщення до ладу, щоб повернути учнів до класів", – заявила Фіданян.

Нагадаємо, що цьогоріч у столиці для підготовки до нового навчального року виділено майже 2,5 мільярди гривень: 1,9 мільярда на виконання загальноміських програм та 0,6 мільярда на будівництво та реконструкцію закладів освіти.

Нагадаємо, у столиці затопило студентський гуртожиток Національного університету біоресурсів і природокористування України. Потоки води летіли з тріщини, що утворилася у стелі.

Наступна публікація