У Києві найближчими днями почнуть перекривати Шулявський шляхопровід

У Києві найближчими днями почнуть перекривати Шулявський шляхопровід

Фото: ТСН/Неллі Ковальська

За словами головного інженера компанії, що проводитиме реконструкцію, рух мостом буде можливим до липня.

Шулявський шляхопровід у Києві почнуть частково перекривати на реконструкцію найближчими днями.

Про це заявив головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" Олександр Здольник, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Робота має бути виконана задля безпеки руху. Реконструкцію реально виконати за 17 місяців, на неї треба близько 811 млн грн, враховуючи компенсацію за знесення цеху №5. Першу чергу намагатимемося закінчити вже до кінця цього року, хоча через вказані вище причини ми втратили два місяці дорогоцінного часу", - наголосив він.

За словами Здольника, передбачених проектом на першу чергу 380 млн грн вистачить, щоби розпочати роботи із заміни шляхопроводу з його розширенням до шести смуг і відновити рух ділянкою.

Окрім цього інженер зазначив, що другий етап передбачатиме будівництво ще двох з’їздів.

"Зараз ведуться переговори між КМДА й урядом щодо передачі будівлі "Більшовика" у комунальну власність Києва. Також наразі напрацьовані схеми об’їздів на час реконструкції. Сподіваємося, що серйозних заторів вдасться уникнути, адже влітку транспортний потік у місті зменшений", – додав він.

Здольник запевнив, що рух шляхопроводом буде можливим до липня, попри незадовільний для експлуатації стан, і зауважив, що реконструкція об’єкту має бути виконана, незважаючи на скаржників до АМКУ та численні суперечки про різні концепції розв’язки довкола неї.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, у лютому в Києві частково обвалився Шулявський шляхопровід, уламки мосту впали на припарковане авто. Столичний мер Віталій Кличко заявив, що обвал шляхопроводу не був визнаний аварійним, проте були порушені норми експлуатації. Після інциденту було доручено перевірити стан усіх шляхопроводів та мостів у Києві.

Своєю чергою у Мережі юзери поглузували над аварією, на яку у Києві чекали, адже споруда давно перебуває у плачевному стані.

Повʼязані теми:

Наступна публікація