У Києві накрили підпільний покерний клуб, вилучивши фішки на 300 млн гривень

Під час спецоперації у клубі перебували два десятки гравців.

У Києві поліцейські викрили підпільний покерний клуб.

Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

"У неділю, 19 січня, оперативники управління стратегічних розслідувань в м. Києві та слідчі Шевченківського управління поліції столиці виявили та припинили діяльність підпільного покерного клубу. На момент появи поліцейських в залі перебували близько двох десятків гравців", - йдеться у повідомленні.

За даними поліції, з закладу вилучили майже 41 тисячу гральних фішок, що у грошовому еквіваленті дорівнюють майже 300 мільйонам гривень, а також 30 столів для гри у покер та інше обладнання, яке використовували для функціонування підпільного закладу.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду внести до 1 жовтня до Верховної Ради законопроєкт про легалізацію грального бізнесу, а парламенту - ухвалити його до грудня. У Кабміні розраховували на 2-2,5 мільярда гривень надходжень до державного бюджету від легалізації грального бізнесу. Однак 19 грудня під час розгляду законопроєкту в першому читанні парламент направив його на доопрацювання.

Після цього Кабмін своїм рішенням заборонив гральний бізнес під виглядом державних лотерей. На виконання рішення уряду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков доручив Нацполіції від 20 грудня припинити роботу гральних клубів, закладів та лотерей.

Згодом Зеленський підтвердив зв'язок рішення уряду з провалом голосування в Раді щодо його законопроєкту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація