У Києві націоналісти побили політика, зірвавши збори партії

Активісти порізали банери та символіку політсили.

У Києві активісти націоналістичної організації С14 увірвалися до будівлі Торгово-промислової палати України і побили політика, заступника очільника партії "Розумна сила" Олександра Савченка, зірвавши з’їзд політсили.

Про це він особисто розповів у відеозверненні на своїй сторінці на Facebook.

"Я заступник голови партії "Розумна сила". Савченко Олександр. Ми планували провести збори політичної партії "Розумна сила". Результатом цього стало те, що до нас, на ще не реалізовані збори, коли до нас ще не доїхали люди з регіонів, до нас увірвалась організація С14 без жодних на те підстав, почали провокувати, трощити, зрізати ножами наші банери, нашу символіку і побили мене - того єдиного, хто встигнув прийти раніше за всіх інших, щоб почати підготовку до виступу", - розповів він.

За словами Савченка, йому дуже важко говорити, він також припустив, що отримав струс мозку.

Окрім цього політик подякував двом співробітникам Торгово-промислової палати, які кинулися йому на допомогу.

"Те, що я залишився живим, як мені здається, це лише завдяки двом співробітникам, які вийшли проти ста чи більше людей, щоб захистити фізично мене, не знаючи мене", - додав він.

Демократия? Политический плюрализм? Свобода слова? Нет, не слышал. В Украине такого нет Друзья меня избили. К сожалению закон силы в действии.

Опубликовано Александром Савченко Пятница, 6 июля 2018 г.

Своєю чергою націоналісти на своїй сторінці у соцмережі запевнили, що і надалі відвідуватимуть схожі заходи, та назвали Савченка "сепаратистом".

Провідали збори партії "Розумна сила" екс-міністра МВС часів Януковича Віталія Захарченка. Там головні партійці...

Опубликовано C14 news - резерв Пятница, 6 июля 2018 г.

Зазначимо, раніше СБУ повідомляла, що підозрюваний в організації "вбивства" російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман передавав гроші українській проросійській партії "Розумна сила" від керівництва РФ. "Рішення про передачу грошей ухвалювалося на рівні вищого політичного керівництва РФ – Вова "Пу" Путін", - розповів він.

Нагадаємо, у червні у Харкові в будівлі міськради сталися сутички між активістами та охороною. Також активісти заштовхали першого заступника мера міста Андрія Руденка до сміттєвого контейнера і вивезли з внутрішнього подвір’я.

Повʼязані теми:

Наступна публікація