У Києві на залізничному вокзалі демонтували 35 МАФів і встановили камери, що розпізнають обличчя

У Києві на залізничному вокзалі демонтували 35 МАФів і встановили камери, що розпізнають обличчя

Фото: УНІАН

Торговельні об’єкти, які залишилися, реконструюють і приведуть до єдиного стилю.

У Києві на території Центрального залізничного вокзалу демонтували десятки МАФів.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління компанії Іван Юрик, інформує пресслужба "Укрзалізниці".

"Завершено демонтаж МАФів на станції "Київ-Пасажирський". Загалом було демонтовано 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію підпали торговельні території, на які закінчився термін оренди, зокрема точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю", - розповів він.

До того ж вокзалах станції "Київ-Пасажирський" встановлена нова система відеонагляду, яка має функцію розпізнавання облич, коли особа потрапляє в поле об’єктива.

За даними "Укрзалізниці", загалом було встановлено 22 камери, зокрема на спусках до колій, де, згідно зі статистикою, здійснюється найбільше крадіжок.

Окрім цього на території Центрального та Південного вокзалів розташовано 15 постів Управління поліції охорони, на яких чергують 25 правоохоронців.

Нагадаємо, раніше Кабмін ухвалив рішення щодо переходу до адаптивної моделі карантину в усіх областях України від 22 травня. Стартує другий етап послаблення карантинних обмежень. Запустять наземний громадський транспорт. А від 25 травня мають відновити роботу метрополітенів та дитсадків. 

Також дозволять роботу готелів (окрім хостелів, без ресторанів та без басейнів), зможуть проводити спортивні змагання (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів) і церковну службу з правилом 1 людина на 10 м². 

Повʼязані теми:

Наступна публікація