У Києві на заходи до Дня Гідності та Свободи зійшлися до 5 тисяч людей, минулося без порушень

Шість років тому розпочався Євромайдан, після якого сталися анексія Росією Криму та війна на Донбасі.

На заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи в центр столиці зійшлися до п'яти тисяч людей.

Такі дані оприлюднив відділ комунікації поліції Києва.

Найбільша кількість учасників перебувала на столичному Майдані Незалежності, де відбулося віче з нагоди шостої річниці початку Революції Гідності.

У Нацполіції зазначають, що впродовж дня працівники поліції, нацгвардійці та патрульні поліцейські забезпечували охорону громадського порядку у місцях проведення заходів.

"Жодних правопорушень не було. За нашими підрахунками, на віче перебувало понад п'ять тисяч людей і до охорони порядку було задіяно близько тисячі поліцейських і нацгвардійців. Традиційно працювали поліція діалогу, кінологи і вибухотехніки. Все відбулося спокійно", - сказав начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

До річниці початку Революції Гідності ТСН.ua представив спецпроєкт "Невідомий Майдан. Революція Гідності в історіях очевидців". У ньому висвітлені події кривавого протистояння на Майдані Незалежності очима свідків: звичайних волонтерів, музикантів, письменників, медиків, викладачів та просто сміливців, які ризикували своїм життям, майбутнім та творили історію на очах у всього світу. 

Вшанування полеглих та віче на Майдані: як у столиці відзначили День Гідності та Свободи

Вшанування полеглих та віче на Майдані: як у столиці відзначили День Гідності та Свободи

Повʼязані теми:

Наступна публікація