У Києві на вихідних паркування авто буде безкоштовним

У Києві на вихідних паркування авто буде безкоштовним

Фото: УНІАН

Оплатити паркування готівкою більше не можна.

Відсьогодні, 10 серпня, у Києві не працюють паркувальники, адже їм заборонили брати плату готівкою. Відповідно оплатити відтепер можна лише безготівково – через 87 паркоматів, SMS-повідомлення, чотири мобільні додатки чи придбати в кіосках спеціальні погодинні, денні, місячні талони.

Водночас паркування на вихідних буде абсолютно безкоштовним. Такі рішення ухвалила Київська міська державна адміністрація. Про це розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, передає "Громадське".

"Ми забрали тіньову готівку, яка була на вулицях, кошти йшли невідомо куди. Тепер отримуватимемо більше нових коштів в бюджет, на які будуватимемо нові паркомісця", — розповів Симонов.

Відсьогодні в столиці за паркування можна розраховуватися виключно безготівково

Відсьогодні в столиці за паркування можна розраховуватися виключно безготівково

Деталі про умови оплати є на всіх майданчиках для паркування, яких у місті 212 і розраховані вони на 6 тисяч авто.

На базі центру організації та безпеки дорожнього руху вже підготували 10 інспекторів, які курсуватимуть у центральній частині міста (вулиці Пушкінська, Хмельницького, Прорізна). Вони одягнені в спеціальну форму, мають нагрудні відеокамери, які працюють у режимі онлайн. Інспектори повинні інформувати киян про оплату паркування та видавати попередження через порушення правил дорожнього руху. Таких інспекторів планують підготувати ще 50.

У майбутньому в столиці хочуть запровадити єдиного оператора "Київпарктранссервіс", інспектори скануватимуть номери авто і перевірятимуть, чи оплатив водій паркувальне місце.

Повʼязані теми:

Наступна публікація