У Києві на вихідні відкликали дозвіл купатися на пляжах

У Києві на вихідні відкликали дозвіл купатися на пляжах

Фото: pixabay.com

Заходити у воду не заборонили, але це не рекомендується.

Погодні умови останніх днів спричинили зміну статусів дозволу на купання на муніципальних пляжах у столиці. Як повідомляють у комунальному підприємстві "Плесо", прапорці на всіх пляжах змінили колір із зеленого на жовтий.

Це означає, що купатися не рекомендується. "Дане застереження тимчасове, обумовлене сильними зливами і залишається чинним протягом 48 годин після завершення дощів", - пояснили утримувачі пляжів.

Всупереч остаточним висновкам фахівців відпочивальники вже відкрили пляжний сезон

Всупереч остаточним висновкам фахівців відпочивальники вже відкрили пляжний сезон

У "Плесо" говорять про те, що статус відкритості пляжів для відпочивальників визначається за результатами аналізів проб води. Колір прапорців відображає сигнали світлофору: зелений прапор – купатися дозволено, жовтий – купатися не рекомендується, червоний – не купатися. "Для захисту здоров’я громадян і профілактики поширення інфекційних захворювань рекомендуємо утриматися від купання до стійкого покращення погодних умов", - радять комунальники.

Вони також зауважують, що купання у водоймах після сильних дощів є небажаним і за відсутності системи прапорців. Такі рекомендації є практикою всіх цивілізованих країн, зазначають у "Плесо". Там також радять слідкувати за актуальною інформацією про київські пляжі на своєму веб-сайті.

Мапа брудних пляжів України

Повʼязані теми:

Наступна публікація