У Києві на третину зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

У Києві на третину зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

Фото: УНІАН

Найбільше серед хворих дітей.

Минулого тижня порівняно з попереднім у Києві на 35,2% - до 9176 осіб - зросла кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ.

Інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує вживання додаткових заходів, та є нижчою від базової лінії на 59,5%. Нині показник захворюваності становить 311. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Серед захворілих минулого тижня 5349 дітей (плюс 31,2%) та 3827 дорослих (плюс 41,3%).

"У структурі захворюваності діти становлять 58,3%, а попереднього тижня – 60,1%. Серед школярів захворюваність зросла на 29,2%: 2116 випадків, що становить 39,6% від загальної кількості захворілих дітей і 23,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", – зазначив Поворозник.

До медичних закладів минулого тижня госпіталізували 141 особу, зокрема 115 дітей.

"Від початку епідемічного сезону в щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу (в столиці) охоплено 50734 особи", – уточнив Поворозник.

Раніше повідомлялося, що в Україні грип забрав життя семи невакцинованих українців. Щеплення зробили менше ніж один відсоток осіб.

Фото: ТСН.ua

На Рівненщині у двох людей лабораторно підтвердили вірус грипу типу А

На Рівненщині у двох людей лабораторно підтвердили вірус грипу типу А

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація