У Києві на проспекті Лобановського водій Chevrolet зніс зупинку громадського транспорту

У Києві на проспекті Лобановського водій  Chevrolet зніс зупинку громадського транспорту

Фото: Київ Оперативний

На зупинці у момент ДТП, на щастя, людей не було.

У Києві на проспекті Валерія Лобановського водій Chevrolet (номерні знаки CB 0437 CA) не впорався з керуванням свого авто, пролетів через зустрічну смугу і зніс зупинку громадського транспорту.

Інші водії одразу кинулися до водія Chevrolet, який був непритомним, витягли його з авто, надали першу допомогу та передали лікарям швидкої.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Також було ліквідоване невеличке займання під капотом автівки.

На щастя, на зупинці в цей час нікого не було.

 

На проспекті Валерія Лобановського водій #Chevrolet (#CB0437CA) не впорався з керуванням свого авто, пролетів через зустрічну смугу і зніс зупинку громадського транспорту. Інші водії одразу кинулися до водія, який був у безсвідомому стані, витягли його з авто, надали першу допомогу та передали лікарям швидкої. Також було ліквідоване невеличке займання під капотом автівки. На щастя, на зупинці в цей час нікого не було.

Опубліковано Киев Оперативный Неділя, 22 листопада 2020 р.

Нагадаємо, у Києві станом на ранок понеділка, 23 листопада, спостерігаються шалені затори. Так, посилаючись на дані онлайн-сервісу Google-Maps, був ускладнений рух вулицями: Кирилівська, Олени Теліги, Богатирська, Семена Скляренка, Новокостянтинівська, Набережно-Рибальська та Набережно-Хрещатицька. Окрім того, "стояв" і проспект Героїв Сталінграда. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація