У Києві на понад 10 пляжах виявили кишкову паличку: перелік

У Києві на понад 10 пляжах виявили кишкову паличку: перелік

Фото: УНІАН

У питних фонтанчиках вода теж не відповідає санітарним нормам.

У Києві на 12 пляжах спеціалісти виявили наявність кишкової палички, а також невідповідність іншим санітарним нормам. У зв'язку з цим, містянам та гостям міста рекомендовано утриматися від купання

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві з посиланням на результати санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води.

"Досліджені проби води відкритих водойм станом на початок липня не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів", - сказано у повідомленні.

Вона на столичних пляжах не відповідає таким вимогам державних санітарних правил:

  • перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Райдуга", "Тельбін", "Центральний", "Троєщина" та "Чорторий";
  •  колі-індекс (кількість бактерій групи кишкової палички): пляж "Тельбін";
  • наявність дрібних водоростей та запаху – пляж "Галерний";
  • водневий показник – пляжі "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка" та "Центральний";
  • біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі "Венеція", "Дитячий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Райдуга", "Тельбін", "Троєщина", "Чорторий", "Вербний" та "Пуща-Водиця".

Крім того, фахівці виявили невідповідності й у досліджених пробах води з питних фонтанчиків, які є на пляжах Києва. Зокрема, загальне мікробне число - пляж "Вербний"; наявність загальних коліформ - пляжі "Вербний", "Передмістна Слобідка" та "Центральний"; загальне залізо - пляжі "Райдуга", "Центральний" та "Чорторий", марганець - пляж "Центральний".

Нагадаємо,станом на 19 червня перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) фахівці Держпродспоживслужби виявили на пляжах "Тельбін" та "Пуща-Водиця".

Чи дотримуються карантинних правил на пляжах столиці — пряме включення

Чи дотримуються карантинних правил на пляжах столиці — пряме включення

Повʼязані теми:

Наступна публікація