У Києві на Подолі вся родина прийшла рятувати п'яного водія

У Києві на Подолі вся родина прийшла рятувати п'яного водія

Фото: Київ Оперативний

Коли поліція затримала п'яного чоловіка, одразу ж прибігли теща і дружина із сином.

У Подільському районі Києва поліція затримала п'яного водія. Визволяти чоловіка прийшла вся родина - теща, дружина і дитина.

Відео з місця події оприлюднив "Київ Оперативний".

У поліцію надійшов сигнал, що на вулиці Світлицького двором на автомобілі їздить п'яний чоловік.

Поліцейські, які прибули на виклик, застали підозрюваного у нетверезому водінні за розпиванням алкоголю у дворі з дружиною і тещею. Водночас була присутня дитина.

Підозрюваний спробував втікти з місця подій. Йому вдалося відбігти на 300 метрів. Коли поліція затримала п'яного водія, рятувати його одразу ж прибігли теща і дружина із сином, вони вимагали відпустити затриманого.

 

За бухого водія прийшла «маза»: теща, дружина та дитина З вулиці Світлицького на лінію 102 надійшов виклик від місцевих мешканців про те, що по двору розсікає неадекватний чоловік на автівці. Патрульні прибули доволі швидко і побачили чоловіка, який разом із своєю сім’єю у дворі будинку розпивав алкогольні напоїв. Коли патрульні підійшли до вказаної сім’ї - чоловік втік. Коп побіг за ним і зловив десь за 300 метрів. Через деякий час на місце затримання прибігли і дружина, і теща, і дитина

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 9 липня 2020 р.

Нагадаємо, у Києві на проспекті Відрадному п'яний мийник викрав у клієнта Mercedes і розбив його вщент. При цьому чоловік ледь не зніс зупинку громадського транспорту, на якій знаходились люди. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація