У Києві на Подолі вбивають тварин: мешканці просять врятувати чарівну кішку Моню

У Києві на Подолі вбивають тварин: мешканці просять врятувати чарівну кішку Моню

Невідомі шкуродери нападають як на дорослих котів, так і кошенят.

У Києві на Подолі вбивають тварин, повідомляють місцеві мешканці. Невідомі шкуродеори нападають як на дорослих котів, так і кошенят.

Про це ТСН.ua розповіла місцева волонтерка, засновниця Street Cats / Дворові коти Nellie Verner.

Зокрема, на вулиці Турівській мешкає кішка Моня, яка встигла стати загальною улюбленицею. За неї наразі дуже хвилюються всі небайдужі люди, адже життя тварини перебуває у небезпеці. Тож волонтери шукають для пухнастої красуні нову люблячу родину.

"Ця красуня моя давня знайома, з минулої весни. Я знала Моню ще кошеням, коли її мати Чорна привела до закинутого старого будинку у сусідньому дворі, поселила і вигулювала там. Доля цієї юної кішки могла б бути іншою. Чорна народила Моню і ще кількох кошенят на відкритому балконі "хрущовки", куди вона підіймається по винограду. Добрі люди, які орендують квартиру з цим балконом, дбали про виводок і забрали кількох кошенят, їх роздали в сім'ї. А Моню мама витягнула на вулицю, відтоді всі нею милуються. Вона така чудова, добра, постійно муркоче", - розповідає волонтерка.

Nellie Verner хвилюється, що якщо Моню не віддати у добрі руки, її життю загрожує небезпека.

"У цьому дворі Моню, напевно, вб’ють люди. Так само як вбили інших кількох котів останнім часом: нацькували собаку, розбили голову палками чи задушили пакетом. Одного разу крихітних кошенят закрили в металевому ящику і залишили помирати. А ще одну вагітну молоду кішку якийсь нахаба вдарив ногою у живіт. Кілька кішечок просто зникли дуже молодими, вони дикі - тому точно їх не забрали, напевно, їх вже немає. Життя котів тут надзвичайно небезпечне, у дворі мешкають (або навідуються сюди) якісь "пекельні чорти", - каже Nellie Verner.

Кішечку волонтери вже стерилізували. Наразі вона чекає на своїх нових господарів у лікарні.

"Ми дуже хочемо, щоб Моню забрали з клініки додому. Вона надзвичайно лагідна, добра і подарує комусь дуже багато щастя, тепла та радості. Стане вірним і надійним другом", - каже волонтерка.

Що відомо про Моню

Моні трохи більше року. Вона тиха, грайлива і гарна. Їй не обов’язкова квартира – вона може жити й у приватному будинку. Моня дуже чекає на своїх нових люблячих господарів.

Якщо ви хочете забрати Моню до себе чи можете допомогти з перетримкою тваринки  – звертайтеся за номером O99-291-44-3O (Неллі).

Повʼязані теми:

Наступна публікація