У Києві на освітленні депо метро підрядник привласнив майже 13 млн гривень - прокуратура

У Києві на освітленні депо метро підрядник привласнив майже 13 млн гривень - прокуратура

Фото: Прокуратура міста Києва

Підряднику повідомлено про підозру.

У Києві на освітленні депо метрополітену завдано збитків у 12,5 млн гривень. Підряднику повідомлено про підозру у заволодінні бюджетним коштами територіальної громади міста Києва.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідством встановлено, що між Київським метрополітеном та підрядною організацією укладено ряд договорів про проведення капітального ремонту мереж освітлення об'єктів метрополітену з провадженням світлодіодних світильників - електродепо "Харківське" та "Оболонь".

"Надалі керівник приватного підприємства, зловживаючи своїми повноваженнями, достовірно знаючи фактичну вартість продукції та виконаних робіт, здійснив постачання світильників зі світлодіодним джерелом світла на адресу КП "Київський метрополітен" за завищеними цінами", - йдеться у повідомленні прокуратури.

У пресслужбі прокуратури зазначили, що за результатами комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, внаслідок постачання світильників зі світлодіодним джерелом світла на адресу Київського метрополітена за завищеними цінами, спричинено збитки для місцевого бюджету в розмірі майже 12,7 млн гривень.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 КК України.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, раніше у Київському метрополітен пояснили причину обшуків, які проводила столична прокуратура. Перевірки в метро стосувалися роботи ПАТ "Київметробуд" із субпідрядниками, а не столичної підземки. 

Хвилю обшуків, що нещодавно прокотилася столицею, мер Києва Віталій Кличко назвав спецоперацією проти нього особисто.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація