У Києві на Новий рік подовжать роботу метро та наземного транспорту

У Києві на Новий рік подовжать роботу метро та наземного транспорту

Фото: ProZorro

Мова йде про майже цілодобовий режим.

У новорічну ніч транспорт у Києві працюватиме довше. Як заявив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, метро, тролейбуси, трамваї тощо завершать зміни на три години пізніше.

"Таким чином, останній заїзд наземного транспорту відбуватиметься о 4-5 годині ранку, тому можна говорити про майже цілодобовий режим роботи наземного пасажирського транспорту в новорічну ніч. Фунікулер також працюватиме цілодобово", – сказав Симонов. 

Скільки коштуватиме новорічна ялинка цього року

Скільки коштуватиме новорічна ялинка цього року

Він також нагадав, що через святкові заходи буде обмежено рух транспорту на Софійській площі та Володимирському проїзді, а 19 грудня (з 16:00 до 21:00), новорічної ночі та 1 січня вдень, а також 7 січня (з 12:00 до 15:00) буде заборонено рух всіх видів транспорту вздовж Володимирського проїзду від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі. Водночас обмежень руху вулицею Хрещатик не передбачається.

Як повідомлялося, користувачі соціальних мереж критично відреагували на зовнішній вигляд новорічної ялинки, котру вже почали встановлювати у центрі столиці. Ялинка, що вже височіє над Софійською площею, явно облисіла, втратила велику кількість гілок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація