У Києві на Микільській Слобідці поліціянти відтіснили людей, щоб проїхала техніка забудовників: фото, відео

Кличко звернувся до керівництва столичної поліції щодо дій правоохоронців.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до керівництва поліції Києва щодо дій правоохоронців на Микільській Слобідці. Там у понеділок, 25 жовтня, поліція відтіснила працівників "Муніципальної охорони" та представників громади, аби створити коридор для проїзду будівельної техніки на майданчик будівництва, проти якого виступає громада.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Звертаюся до керівництва поліції столиці публічно пояснити такі дії правоохоронців та надати їм правову оцінку. Чому поліція відтісняла "Муніципальну охорону", спричинила сутички з активістами і розблокувала проїзд на будмайданчик, фактично відстоюючи інтереси забудовника? Вже простежується системність у таких діях. Бо, практично, так все виглядало і на вулиці Обсерваторній, 6 – коли забудовник зносив садибу Барбана", – наголосив столичний голова.

Кличко підкреслив, що міська влада вимагає від правоохоронців припинити зухвалі дії забудовника щодо громади столиці. Притягнути до відповідальності винних в провокуванні ескалації та в бездіяльності щодо захисту громадян. А також зупинити здійснення будівельних робіт на Микільській Слобідці.

"Місто не надавало дозвільних документів на це будівництво, а громада виступає категорично проти нього. Забудовник же нехтує інтересами міста та громади і повинен теж повинен нести за це відповідальність!" – підсумував мер Києва.

Нагадаємо, у Києві у ніч проти 4 серпня розпочалася скандальна забудова на Микільській Слобідці. Вночі забудовники завезли будівельну техніку за допомогою понад 100 невідомих.

Скандальне будівництво біля води – Микільська Слобідка

Скандальне будівництво біля води – Микільська Слобідка

Повʼязані теми:

Наступна публікація