У Києві на маршрут вийшов святковий трамвай із живою музикою

У Києві на маршрут вийшов святковий трамвай із живою музикою

Фото: ТСН

Експеримент став вдалим – пасажирам сюрприз неймовірно сподобався.

На столичному Подолі з’явився святковий трамвай з іграшками, Дідом Морозом та музикантами. Вагон, у якому ті разом із пасажирами співали колядки та новорічні пісні, подарував безліч посмішок киянам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трамвай 18-го маршруту вийшов на зміну о 6:00 ранку прикрашеним у новорічні атрибути, а кермувальниця з 40-річним стажем зізналася, що очікувала в цей день див. І вони почали траплятися ще вдосвіта не першому ж рейсі – сонні та похмурі, пасажири при перших звуках музики почали прокидатися і посміхатися, а кондуктор – танцювати. Люди визнавали, що якби не робота чи нагальні справи – залюбки поїхали далі. Та дякували за раптове свято для душі та гарний настрій на весь день.

У трамваї на Подолі пасажирам цілий день створювали новорічний настрій

У трамваї на Подолі пасажирам цілий день створювали новорічний настрій

За певний час перший студентський колектив музикантів змінив етно-гурт "Королівна". Ефект був такий само – дехто навіть пропускав свої зупинки, аби дослухати композиції, котрі сподобалися. "Сьогодні передсвятковий день. Я думаю, можна запізнитися", - пояснювали вони. Українські колядки співали всі гуртом – і співаки, і пасажири. Наступним колективом був "Там де люди та друзі", виконавці з флейтою, бубном і гітарою. Музикантам аплодували та знімали на відео десятки пасажирів. "Я в захопленні! Я вважаю, що нам усім не вистачає таких позитивних, дивовижних спонтанних речей", - зізнавалися люди.

Останніми трамвайне диво творили Нана, Емін та Сергій – команда Вакарчука з п’ятого сезону "Голосу країни". Пісенний марафон загалом тривав понад шість годин. Експеримент одноголосно визнано вдалим, адже диво може трапитися, навіть якщо ви просто заходите в трамвай – і це було доведено в Києві в останні дні 2017 року.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація