У Києві на Голосіївському проспекті поліція затримала поні

У Києві на Голосіївському проспекті поліція затримала поні

Мініатюрну конячку привели до управління правоохоронців.

Поява поні на Голосіївському проспекті переполохала киян. Тварину затримувала поліція, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдалося це не з першого разу – кінь виявився на диво прудким. Зрештою з допомогою перехожих поні вдалося зловити і довести до найближчого райуправління поліції. "Це не порушниця, вона це несвідомо робила, люди їх лякають", - каже патрульний Іван Буднік.

Патрульні зловили поні, який бігав вулицями Києва

Патрульні зловили поні, який бігав вулицями Києва

Правоохоронці заходилися шукати власника та обдзвонили усіх відомих довколишніх власників таких тварин. І з’ясували, що в сусідньому інституті біоресурсів уже дві години розшукують свою улюбленицю Бусю. 10-річна поні паслася припнута у дворі, але підвів карабін – конячка відв’язалася і вийшла погуляти.

Раніше, кажуть власники, вона нічого такого не робила, адже має спокійну вдачу і любить людей. Поки тривали пошуки, Буся паслася у дворі райвідділка. Додому її повели на повідку через парк. Карабін пообіцяли замінити і посадити втікачку під домашній арешт, доки не зрозуміють, що чкурнути на прогулянку містом вона більше не хоче.

Минулого тижня патрульні поліцейські Одеси помітили посеред проїжджої частини коня. Тварина хаотично пересувалася і тим створювала загрозу для дорожнього руху. Її вдалося затримати і передати законному власнику.

Повʼязані теми:

Наступна публікація