У Києві на Гідропарку живе пів сотні безпритульних котів: їм потрібна допомога (фото)

Допомога пухнастикам потрібна передусім від людей, а саме — кормами та ліками.

У Києві на Гідропарку живе пів сотні безпритульних котів, яким потрібна допомога. Людей на острові практично немає. Ресторани і кав'ярні зачинені. Їсти котам нічого.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Facebook-спільноти "Київські хвости".

"Пухнастиків годують три людини, чергуючись, коли хто може. Причому, кожен свою ділянку, або свій бік від метро. Різні прайди, різні місця дислокації. Для трьох осіб обійти і щодня нагодувати близько 50 безпритульних (котів. — Ред.) — нереальна праця і самопожертва. Щодня з'являються або хворі котики, або застуджені, або порвані собаками, або скривджені неповноцінними двоногими", — йдеться у дописі.

Допомога потрібна передусім людьми, "готовими подихати свіжим повітрям і паралельно зробити добру справу для братів наших менших". Крім того, не завадить підтримка матеріальна: кормами, ліками за необхідності.

"Невже з 3 мільйонів жителів Києва не знайдеться ще хоч десяток небайдужих до тих нещасних? Їх туди або завезли, або вони там вже народилися. Є група "Гідропарк, годування котів" у вайбері. Телефон для зв'язку учасника групи: +38 091 613 38 18. Тут можна вирішити черговість годування та екстреної допомоги... Небайдужі, ви ж є, відгукніться. Телефонуйте, пишіть, цікавтеся. Потрібні люди", — йдеться у дописі.

Нагадаємо, під Києвом закрили колонію, а місцеві коти та собаки залишилися неприлаштованими. Понад 70 котів і два десятки службових собак наразі перебувають за п'ятиметровим парканом із колючим дротом.

Під Києвом розформували виправну колонію, але тамтешні коти та собаки залишилися не прилаштованими

Під Києвом розформували виправну колонію, але тамтешні коти та собаки залишилися не прилаштованими

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1114
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація