У Києві на футбольному полі зустрілись ветерани двох воєн

Дата публікації
Перегляди
937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на футбольному полі зустрілись ветерани двох воєн

Українські захисники поки спостерігали за грою з трибун.

Футбол для ветеранів з ампутацією - в столиці з українцями зустрілася збірна Азербайджану. Матч був товариським, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Першим виходить на футбольне поле Чингіз Мамедов, центровий збірної Азербайджану. Середній вік їхньої команди - 30-35 років. Вони допрацювали свої милиці, і тепер знов швидкі та моторні. Ця збірна з міні-футболу тренується вже півтора року, 10 хлопців - ветерани війни в Нагорному Карабасі.

"Насправді затишшя немає. І там стріляють. І нам відповідають", - розповідають ветерани.

Грати на полі з азербайджанцями має команда, яка тренується давно. Ветерани нашої війни з Росією поки що приходять підтримати. До війни й футбол любили не всі.

Футбол на милицях: ветерани з Азербайджану й України зіграли матч

Футбол на милицях: ветерани з Азербайджану й України зіграли матч

21-річний Богдан, морський піхотинець, нас переконує, хоча він на протезі лише тиждень, але стане футболістом, якщо сам захоче.

Станіслав Гібадулін - український доброволець з Молдови – у січні зазнав другого поранення, йому відірвало пальці. Він пообіцяв нам повернутися на фронт, так і зробив, а пізніше втратив ногу. Тепер має українського паспорт та громадянство. І вирішує спробувати грати. Скидає протез і бігає з хлопцями.

"Важко трошки, але все можливо і немає нічого неможливого", - каже Станіслав.

На початку матчу лунають два гімни України та Азербайджану та привітання футболістів. Спортсмени по полю носяться з неймовірною швидкістю. Матч  закінчився з нічийним рахунком - 1:1 . Але футболісти довели, що відсутність ніг - не привід забути про футбол.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація