У Києві на чотири дні обмежать рух транспорту центральними вулицями

Дата публікації
Перегляди
1076
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на чотири дні обмежать рух транспорту центральними вулицями

Фото: УНІАН

У місті відбудуться святкування річниці хрещення Київської Русі-України.

У Києві через проведення заходів до річниці хрещення Київської Русі-України з 27 до 30 липня у центральній частині міста буде обмежено рух усіх видів транспортних засобів.

Про це йдеться в розпорядженні КМДА.

27 липня з 11:00 до 16:30 на вул. Трьохсвятительській (на відрізку від площі Михайлівської до Європейської), вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Михайлівської до площі Європейської), Володимирському узвозі, Парковій дорозі (на відрізку від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (на відрізку від вул. Шовковичної до площі Європейської); 

28 липня з 12:00 до 13:30 на бульварі Тараса Шевченка (на відрізку від будинку №20 до будинку №14), вул. Володимирській (на відрізку від будинку №56 до площі Софійської), Володимирському проїзді.

З 29 до 30 липня на вул. Ярославів Вал (від перетину вулиць Ярославів Вал та Володимирської до перетину вулиць Ярославів Вал та Лисенка).

На час обмеження руху буде внесено зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, шлях курсування яких проходить через місця проведення заходів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1076
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація