У Києві на Борщагівці дівчата побили однокласницю й виклали відео в соцмережі

У Києві на Борщагівці дівчата побили однокласницю й виклали відео в соцмережі

Батьки постраждалої звернулися до поліції.

"Суворі підлітки зі столичної Борщагівки" - нове відео побиття школярки з таким коментарем збурило соцмережі. ТСН розшукала 9-класницю Настю з Києва, яку побили старші дівчата. Дівчина своїй популярності не зраділа, а до школи тепер іти боїться ще дужче.

Попри понад рік дії закону зі штрафами та покараннями за булінг, щотретій підліток зазнає регулярного цькування і часто фізичного. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дівчачі розправи починаються з ляпаса і звинувачень у поширенні чуток. Просто в дворі неподалік людного перехрестя між магазинами і гаражами - двоє б'ють, іще одна знімає на телефон.

У школі про відео вже начуті, проте коментувати не квапляться, хоча запевняють - без реакції учнівський конфлікт не залишать.

Це трапилося кілька днів тому, проте розголосу набуло, коли потрапило в соцмережі. Тисячі переглядів і обурених коментарів, дівчачу жорстокість більшість ганьблять.

Відео побиття школярки на столичній Борщагівці збурило соцмережі

Відео побиття школярки на столичній Борщагівці збурило соцмережі

Батьки звернулися до поліції, бо, кажуть, досі сподівалися, що конфлікт несерйозний і така прискіплива увага до дівчинки через те, що новенька.

Одна з дівчат-нападниць Неля росте без матері, за опікунку в неї старша сестра. Опікунка Нелі телефоном запевнила ТСН, що вони проведуть виховну бесіду, проте все ж старша сестра визнає - не знає, як дати раду неслухняному підлітку.

Експерти ЮНІСЕФ, які впроваджують нині в школах схеми реагування на булінг, зазначають, що помилка дорослих часто в тому, що вони пропускають перші ознаки конфлікту.

У поліції обіцяють коментарі згодом. Натомість Настя радіє тому, що в школі нині карантин і зізнається, поки що повертатися на уроки боїться.

Більше подробиць дивіться на відео в сюжеті Світлани Березівської.

Повʼязані теми:

Наступна публікація