У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні розбирають скандальну інсталяцію, що затулила портрети загиблих

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні розбирають скандальну інсталяцію, що затулила портрети загиблих

Фото: Національний музей Революції Гідності Facebook

Нині на місці інциденту працюють слідчі.

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні розбирають скандальну інсталяцію, що затулила портрети загиблих.

Приїхала фура, в яку почали вантажити частини демонтованої інсталяції.

Нагадаємо, сьогодні, 17 серпня, на Алеї Героїв Небесної Сотні з'явилася інсталяція, присвячена радянському минулому. Але кияни одразу обурились в Мережі, адже місце для українців має велике значення після розстрілів на Майдані.

Інсталяцію нібито встановлювали до річниці Незалежності, і попередньо отримали дозволи у керівництва Національного Меморіального комплексу.  Але після розголосу до місця прибув мер Києва Віталій Кличко і заявив, що місто не видавало жодних дозвільних документів на "подібні перформанси", тому інсталяцію обов’язково розберуть.

Друзі! Дав доручення Департаменту благоустрою КМДА демонтувати "інсталяції", встановлені на Алеї Героїв Небесної сотні. Керівництво Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні - Музею Революції Гідності підтвердило, що встановлення "інсталяції" було погоджене з ним. Але, я переконаний, цей безлад треба прибрати. Місто не видавало жодних дозвільних документів на подібні перформанси. Організацією відзначення Дня Незалежності, зокрема, концепцією та декораціями для святкових заходів опікується Офіс Президента. Розпорядженням КМДА до відзначення 30-річчя Незалежності України на Алеї Героїв Небесної сотні передбачене тільки покладання квітів. Я вважаю, що на місці, де загинули українські патріоти, не доречні символи ностальгії за Радянським Союзом...

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 17 серпня 2021 р.

Водночас дві декорації вже розтрощили представники Нацкорпусу.

Нині на місці інциденту працюють слідчі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація