У Києві можуть послабити карантин: названо імовірні терміни виходу столиці з "червоної" зони

У Києві можуть послабити карантин: названо імовірні терміни виходу столиці з "червоної" зони

Фото: Associated Press

Коли Київ вийде з "червоної" зони, то громадський транспорт і метро працюватимуть в звичайному режимі.

Київ може вийти з "червоної" зони карантину до початку травневих свят, оскільки в столиці спостерігається позитивна динаміка за кількістю хворих на коронавірус. Місто може перейти навіть одразу до "жовтої" зони.

Про це заявили міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі одного з українських телеканалів і очільник Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Рубан уточнив, що в Києві зменшується кількість хворих, а відповідно стабілізуються показники. А Степанов зауважив, що покращення ситуації з коронавірусом залежить від того, як громадяни дотримуються карантину.

"Спостерігаємо зниження показників захворювання. Але показник госпіталізацій, виявлення важких випадків захворювання залишаються високими, - зазначив Рубан і додав, - У нас є позитивна динаміка і ми можемо днями перейти до "помаранчевої" зони".

Крім того, за його словами, у разі послаблення карантину в Києві, наземний транспорт і метро працюватимуть у звичайному режимі. Своєю чергою, очільник МОЗ зауважив, що "коронавірус – атеїст і йому все одно, що людям потрібно святкувати Великдень". У зв'язку з цим, для мінімізації поширення COVID-19 Степанов закликав українців на свята не збиратися великими компаніями.

"Є велика надія, що до 30 Квітня Київ вже за всіма показниками перейти з "червоного" рівня до "жовтого". Але все залежить від нас. COVID - він атеїст, для нього немає свята", - підсумував Степанов.

Як повідомлялося, наразі в Україні ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізується, незважаючи на високі показники добового інфікування. У МОЗ побоюються, що після спалах COVID-19 можливий через три-чотири тижні після Великодня та травневих свят. Утім, запроваджувати посилений карантин на свята не будуть. Заяви представників влади та чиновників про те, як Україна вдруге святкуватиме великодні свята в умовах пандемії, читайте у нашому матеріалі.

Ціни на послуги таксі б'ють рекорди: через локдаун у столиці таксувальники почали підвищувати ціни

Ціни на послуги таксі б'ють рекорди: через локдаун у столиці таксувальники почали підвищувати ціни

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація