У Києві молодики побили до коми хлопця через "неправильний" одяг і зачіску

У Києві молодики побили до коми хлопця через "неправильний" одяг і зачіску

Фото: pixabay.com

Претензії висували до неформала, а найбільше перепало другові, котрий виступив на його захист.

У Києві група молодиків побила хлопця, коли той став на захист свого друга-неформала. Удар був такої сили, що юнак тепер у комі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На бруківці поблизу пам’ятника Сагайдачному досі залишки крові. "Ось кров із його потилиці, він ударився головою об бруківку", - каже приятель. Кадри бійки зафіксувала камера відеоспостереження – удар, який припав в обличчя 19-річному хлопцю, був такої сили, що хлопець не втримався на ногах і впав.

У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

Руслана побили за те, що став на захист друга. Разом ще з кількома товаришами вони відпочивали у центрі Києва поблизу Контрактової площі. Раптом до одного з юнаків почали прискіпуватися група молодиків. Претензії мали до зовнішності: "Вони почали всерйоз наїжджати на мене через мій зовнішній вигляд: що за зачіска? Чого так вирядився?".

Попри примітну зовнішність, Андрій показувати обличчя не хоче – боїться, що нападники мститимуться. Він неформал, у нього чорне волосся і такого ж кольору одяг. Саме це, певен, і роздратувало молодиків, хоча сам поводився спокійно і стримано: "Спочатку я намагався налагодити з ними адекватний діалог, але на жаль". За друга вступився Руслан – однак і йому не вдалося знайти спільну мову. "Він хотів поговорити, але оскільки ці люди були в неадекватному стані, можливо, в стані наркотичного впливу, точно в сильному алкогольному стані, його ніхто не став слухати", - каже подруга постраждалого Вікторія Скочеляз.

Агресивні молодики пустили в дію кулаки. Найбільше дісталося саме Руслану – його шпиталізували, лікарям довелося проводити термінову операцію. "Внаслідок травми стався крововилив, котрий потрібно було прибирати в операційній. Негайно була виконана операція. Він перебуває на штучній вентиляції легенів, перебуває в комі", - розповів завідуючий відділенням реанімації лікарні швидкої допомоги Ігор Малиш.

До постраждалого нікого не пускають, навіть мамі дозволили зайти лише на кілька хвилин. "Це трагедія", - каже Ірена Чехлова. Одного з нападників поліція вже затримала. "Сівши до автобуса, намагався залишити територію міста Києва і Київської області, пізніше був затриманий за залученням спецпідрозділів в Житомирській області", - розповів начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві Владислав Іщенко. Місцеперебування іншого злочинця правоохоронці вже встановили, найближчим часом намагатимуться його затримати. Виявляється, після побиття Руслана молодики ще й пограбували перехожого.

Кореспондентка ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Наступна публікація