У Києві молодики хотіли покарати "дилера", а отримали кримінальну справу проти себе

У Києві молодики хотіли покарати "дилера", а отримали кримінальну справу проти себе

Фото: Associated Press

Юнак, над яким познущалась юрба, подав заяву до поліції

У Києві кілька молодиків у центрі міста затримали підлітка, який намагався продати їм пакет із білою речовиною, прив'язали до стовпа і змусили з'їсти порошок. Той написав на них заяву до поліції, йдеться в ТСН.19.30.

Відео затримання начеб-то наркоторговця з'явилось сьогодні вранці у мережі. На ньому молодики примотують скотчем хлопця до стовпа, потім годують знайденим у кишені пакетом із порошком.

Це вже другий випадок у столиці, перший стався нещодавно на Хрещатику. Тоді перехожі наполягають на визволенні парубка, ті, хто його обмотав скотчем запевняють, він продавав наркотики! Минула історія обійшлася лише розголосом у мережі. Сьогоднішній потерпілий, якого нагодували порошком, вирішив йти до поліції.

Батько 16-річного хлопця розповідає, що у мережі у сина невідомі запитали, де можна придбати наркотики. Підліток, твердить чоловік, про це й гадки не мав, але вирішив обдурити незнайомців. «Вони просто їх розіграли, розумієте? Насипали сіль, чи цукор, я не знаю», - каже батько юнака.

Активісти зловили на Контрактовій площі 18-річного розповсюджувача наркотиків. Після профілактичної бесіди вони прив’язали хлопця до стовпа та згодували йому його ж речовини. Як гадаєте, такий прояв самосуду доречний у сучасному світі?

Опубліковано Типичный Киев Вівторок, 26 лютого 2019 р.

Правник твердить, якщо у когось хлопець й викликав підозру, то його мали затримати і не більше. «Якщо ви громадський активіст, ви маєте вчинити дії щодо припинення злочину, затримання злочинця і доправити до найближчого відділку поліції. Все інше – перевищення», - пояснює юрист. Такої ж думки і у поліції.

Сьогодні підліток із батьком написали до правоохоронців заяву про катування та ще й крадіжку навушників. Правоохоронці кажуть, кваліфікуватимуть події як тяжкий злочин. «Люди, які вчиняли правопорушення, розуміли, що вводять йому наркотичний засіб. Чи був він таким насправді, то вирішить ряд експертиз. Людина була силоміць прикута до електроопори, не мала можливості уникнути цього», - пояснюють в поліції.

Нині відстежують відео з камер спостереження. Молодиків, які прикували підлітка, нагодували порошком та зняли усе на відео було близько 10. Також слідчі досліджують, чи бувало це не ті самі парубки, які зняли попереднє відео.

Кореспондент Антон Страшко

Молодики познущалися з підлітка, який хотів продати їм пакет з білою речовиною

Молодики познущалися з підлітка, який хотів продати їм пакет з білою речовиною

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація