У Києві мобілізували керівників районів та комунальників на боротьбу з ожеледицею

У Києві мобілізували керівників районів та комунальників на боротьбу з ожеледицею

Фото: УНІАН

Посадовці нестимуть особисту відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків.

У Києві керівників районів та комунальних служб зобов’язали 14 грудня із 05:00 залучити особовий склад до ліквідації наслідків негоди.

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов у столиці директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба доручив керівникам районів та комунальних служб терміново вжити заходів із очищення вулично-дорожньої мережі від ожеледиці.

Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою КМДА.

"Ми посилимо роботу всіх комунальних служб вже зараз, щоб завтра вранці, мешканці Києва безперешкодно та безпечно пересувались містом. Очільники районних державних адміністрацій, керуючих компаній, "Київавтодору" та "Зеленбуду" особисто організовують і контролюють роботу. Погодні умови надзвичайно мінливі і складні, однак ми повинні  об’єднатися та працювати на випередження", – повідомив Кулеба.

Також міський чиновник наголосив, що посадові особи підприємств, установ та організацій будуть нести особисту відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків. Зокрема, за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за ними територіях.

Нагадаємо, у Києві 14 грудня оголошено жовтий рівень небезпечності через ожеледицю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація