У Києві між відпочивальниками та власниками кафе сталася бійка зі стріляниною

Один із співвласників закладу застосував стартовий пістолет.

У ніч проти 2 вересня в одному з кафе на вул. Костянтинівській у Києві сталася бійка зі стріляниною.

Про це повідомила кореспондент ТСН Валерія Ковалінська.

Конфлікт виник між компанією, яка відпочивала в кафе, та співвласниками цього закладу. За словами одного із співвласників Аміда, причиною сварки стало те, що відпочивальники поводили себе занадто гучно.

Чоловік розповів, що у кафе відпочивала компанія з 15 осіб. О 23:00 заклад зачинявся, але відпочивальники попросили дозволу посидіти на літньому майданчику.

"Ми їм сказали, що потрібно буде тихо. Вони сказали: "Добре". Проходить пів години. Вони шумлять. Ми зробили одне зауваження... Вже саме до бійки вони сиділи на підлозі, випивали… Шуміли. Уже зробили зауваження - вони почали обурюватися: "Ми платимо гроші - ми хочемо далі відпочивати". Я кажу: "Мало, що ви платите - тут люди відпочивають", І вони починають господаря ресторану оточувати натовпом... Я одного висмикую і всі починають битися. Щоб цьому запобігти, я застосував стартовий пістолет", – розповів Амід.

На місце події приїздила поліція, але нікого не затримали.

Відео Сергія Кулика:

Нагадаємо, у Мукачеві Закарпатської області серед білого дня сталася стрілянина, внаслідок якої постраждав 23-річний чоловік. Інцидент стався близько другої дня 31 серпня у парку Андрія Кузьменка. Виник конфлікт, під час якого у постраждалого вистрілили з, ймовірно, травматичної зброї. Стріляли з вікна позашляховика. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація