У Києві містяни повстали проти вирубки скверу під будівництво багатоповерхівки

У Києві містяни повстали проти вирубки скверу під будівництво багатоповерхівки

Забудовник має дозвіл на вирубку, але невідомо, чи не вийшов за рамки дозволу.

За кілька годин у Києві будівельники знищили із сотню дерев у сквері та обгородили територію парканом. Люди викликали поліцію і обурюються: жодної згоди на зведення висотки на місці скверу вони не давали, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Люди, що живуть поруч, підняли ґвалт. Кажуть, забудовник зрубав зо триста дерев.

"Ми тут купляли квартири через природу, через все це. І ось що виходить – 24 поверхи будинок планують побудувати", - кажуть місцеві мешканці.

За кілька годин у Києві будівельники знищили зо триста дерев місцевого скверу

За кілька годин у Києві будівельники знищили зо триста дерев місцевого скверу

У сусідньому будинку Світлана живе вже 10 років. Каже, півроку тому представники забудовника ходили на під'їздам - збирали підписи. Мовляв, ми вам новий ліфт, а ви нам згоду на будівництво. Проте більшість мешканців проти нової висотки на місці зеленої зони. Ще й через те, що побоюються – будівництво спричинить зсув ґрунту і їхній будинок "складеться як короб з сірниками".

На місце приїхала поліція та купа невідомих людей, частина з них ховає обличчя. Подивитись ближче, що саме рубають, журналістів не пускають,  стіною стають перед оператором.

На об'єкт приїздить представник забудовника - Наталя. Каже. ця ділянка вже багато років знаходиться в оренді в товаристві "Будінвест КМ" під будівництво. Запевняє, вони мають усі необхідні дозволи, зокрема і  на вирубку дерев.

"Є акт про обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню, платіжне доручення про часткову сплату", - стверджує Наталя.

Але люди у це не вірять. Згодом телефоном інспектор повідомила ТСН - забудовник справді має дозвіл на знищення зелених насаджень, проте лише частини дерев. Тож чи не зрубали зайвих, екологи ще мають перевірити.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація