У Києві метро збільшує інтервали поїздів: що сталося

У Києві метро збільшує інтервали поїздів: що сталося

У київському метро бракує працівників / Фото: Київський метрополітен

Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується.

Київський метрополітен через гострий дефіцит спеціалістів робітничих професій, що виник у зв'язку з міграцією та мобілізацією, змушене збільшувати інтервали між поїздами.

Про це повідомила пресслужба метрополітена у Facebook.

"Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між "пік" та на 45 секунд у "пікові" години", – йдеться у повідомлені.

Київське метро відчуває гострий дефіцит фахівців робітничих професій, зокрема машиністів електропоїздів – 83 вакансії, електромеханіків – 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами – 161.

Причинами стали частково вимушена міграція, специфіка професій та мобілізаційна робота. Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується, йдеться у повідомленні.

У київському метро виник гострий дефіцит фахівців робітничих професій / Фото: Київський метрополітен

У "Київському метрополітені" уточнили, що постійно виконують посилену кадрову роботу із залучення фахівців, зокрема співпрацюють із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.

Раніше ТСН.ua писав про облік військовозобовʼязаних на підприємстві

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація