У Києві мешканці багатоповерхівок для економії вже можуть відмовитися від опалення: як це зробити

У Києві мешканці багатоповерхівок для економії вже можуть відмовитися від опалення: як це зробити

Фото: КМДА

Якщо зібрати сусідів на збори не вдалося, можна зробити письмове анкетування.

Мешканці багатоквартирних будинків у Києві можуть вже зараз достроково припинити опалювальний сезон, ухваливши таке рішення на загальнобудинкових зборах.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Рішення має підтримати щонайменше 75% мешканців, а протокол зборів необхідно надіслати до теплопостачальної організації – КП "Київтеплоенерго", ТОВ "Євро-Реконструкція" або іншої.

Зазначається, що якщо одразу на збори не вдалося зібрати всіх мешканців, то можна провести письмове анкетування і також оформити протокол.

"Ініціативна група у складі не менш як трьох осіб має ініціювати та провести збори. Рішення вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало не менше 75% мешканців (рахується за площею квартир). Якщо одразу всіх сусідів не вдалося зібрати на збори, є механізм письмового доопрацювання – ви обходите сусідів, знайомите із суттю питання і пропонуєте підтримати такий крок. Протокол необхідно направити до теплопостачальної організації", – пояснив Петро Пантелеєв.

Він додав, що "Київтеплоенерго" також прагне економити ресурси і поступово здійснює термомодернізацію мереж та обладнання, аби не підвищувати тарифи для споживачів.

За нормами чинного законодавства, орган місцевої влади можуть вирішити припинити опалювальний сезон, коли середньодобова температура підніметься до +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль.

Нагадаємо, незвично тепла зима полегшила життя комунальників і заощадила гроші бюджетів міст в Україні. Відсутність снігу і льоду призвела до мінімальних витрат на обробку доріг і бензин для снігоприбиральної техніки. Радіти зекономленим коштам зарано – для бюджету загалом несподіванки природи небезпечні.

Ціни на комунальні послуги

Ціни на комунальні послуги

Повʼязані теми:

Наступна публікація