У Києві люди масово заражаються "британським" штамом коронавірусу: у чому його небезпека

У Києві люди масово заражаються "британським" штамом коронавірусу: у чому його небезпека

Фото: УНІАН

У разі проявів коронавірусу необхідно звертатися до лікарів.

У більшості інфікованих коронавірусом у Києві виявляють так званий "британський" штам COVID-19, який швидко поширюється і викликає за тиждень хвороби ускладнення.

Про це сказав очільник Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, у Києві стабілізуються показники захворювання і госпіталізацій хворих на коронавірус, але "британський" штам не збавляє темпів поширення. І оскільки ця мутація на сьому добу хвороби викликає серйозні ускладнення, за перших проявів недуги, слід звертатися до медиків.

"Ситуація дійсно є позитивна щодо зниження захворюваності та госпіталізацій. Але сьогодні ми спостерігаємо 80% в місті Києві саме "британського" штаму, який швидко поширюється і викликає ускладнення на сьому добу", - зазначив Рубан.

Стосовно додаткових обмежень, які на Великдень можуть ввести в Києві, міська влада ухвалюватиме рішення у п'ятницю, 23 квітня. Наразі триває діалог зі всіма конфесіями, церквами щодо нових обмежень.

"Проводиться розробка протиепідемічних заходів. Рішення буде ухвалено у п'ятницю після проведення всіх консультацій", - пояснив Рубан.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Київ може вийти з "червоної" зони карантину до початку травневих свят, оскільки в столиці спостерігається позитивна динаміка за кількістю хворих на коронавірус. Місто може перейти навіть одразу до "жовтої" зони.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: ТСН розпитала у міністра охорони здоров'я про карантин під час Великодня

Новини України: ТСН розпитала у міністра охорони здоров'я про карантин під час Великодня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація