У Києві людей без масок не пускатимуть у транспорт

У Києві людей без масок не пускатимуть у транспорт

Фото: УНІАН

У КМДА розповіли, як контролюватимуть кількість людей у транспорті.

У Києві на час карантину, який запроваджують через можливе поширення нового коронавірусу COVID-19, людей не пускатимуть до громадського транспорту без захисних масок.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

"Від завтра (18 березня - прим.ред.) допуск до пасажирського транспорту буде винятково в масках. Пасажири, які не мають маски, не будуть допускатися до перевезення пасажирським транспортом", - наголосив він.

За словами Поворозника, контроль над дотриманням допустимої кількості одночасного користування транспортом буде здійснюватися працівниками Національної поліцї та Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Зазначимо, згідно з рішенням уряду, в маршрутках можуть одночасно перебувати до 10 осіб, у тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая - до 20. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація