У Києві ліквідовано чотири звалища небезпечних ртутних ламп

Усі вони були у лісопаркових зонах.

Столичні рятувальники ліквідували чотири звалища ртутних ламп, про що пише "Київська служба порятунку" в Facebook.

"Протягом листопада лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку" чотири рази виїжджала для вилучення люмінесцентних ламп. Звалища були виявлені переважно в лісопаркових зонах міста," – йдеться у повідомленні. 

У службі закликають мешканців міста бути відповідальними, не засмічувати територію шкідливими для людей та довкілля матеріалами і не шкодити здоров’ю тих, хто проживає поруч з місцями звалищ. Зокрема, не викидати просто на смітник ось такі лампи, що містять ртуть, бо ця речовина, після потрапляння в організм людини, виводиться назовні дуже повільно і розподіляється по всіх органах. А відвозити їх до спеціальних пунктів прийому.

За місяць рятувальники Києва 4 рази ліквідовували звалища люмінесцентних ламп в зелених зонах. Протягом листопада лабор...

Опубликовано КАРС "Київська служба порятунку" 6 декабря 2017 г.

А тим часом у Дніпрі екологи у рожевих окулярах і з ядучим димом закликали звернути увагу на екологію. Димові шашки підпалили біля обласної адміністрації та ради. Кажуть, що у такий спосіб хочуть показати, що мешканці та посадовці занадто мало приділяють уваги забрудненню повітря, води та ґрунту. Дніпро у переліку міст з найгіршим станом довкілля. Тож екологи вимагають точніше вимірювати забруднення та збільшити штрафи за викиди в кілька разів. 

В дитячих іграшках виявили свинець, кадмій, миш’як та навіть ртуть

В дитячих іграшках виявили свинець, кадмій, миш’як та навіть ртуть

Повʼязані теми:

Наступна публікація