Коронавірус в Україні: у Києві лікарям встановили надбавки до кінця року

Коронавірус в Україні: у Києві лікарям встановили надбавки до кінця року

Фото: Unsplash

На надбавки виділили 984 млн грн.

Київським лікарям виділили майже мільйон гривень на муніципальні надбавки до кінця року.

Відповідні зміни внесено Київрадою до міської цільової програми "Здоров’я киян" на 2020-2022 роки у четвер, 26 березня.

"До міської програми внесено зміни, відповідно до яких медпрацівникам забезпечуватиметься щомісячна безповоротна фінансова допомога у зв’язку з переходом на іншу форму оплати праці. Тобто це йдеться, що в такій формі муніципальна надбавка буде продовжуватись. Лікарям - в обсязі 4 тис. грн, фахівцям із базовою та неповною вищою освітою – 3 тис. грн, молодшому медперсоналу – 1 тис. грн", - заявила під час доповіді директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

За її даними, цим рішенням фінансування програми на поточний рік збільшено на 984 млн грн.

"Це включно всім до кінця року: для 9 тис. 157 лікарів, 14 тис. 698 фахівців із базовою неповною освітою і 8 тис. 949 молодшого медперсоналу", - уточнила вона.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація