У Києві лікаря-стоматолога підозрюють у замаху на вбивство, розбійних нападах та шахрайстві

У Києві лікаря-стоматолога підозрюють у замаху на вбивство, розбійних нападах та шахрайстві

Фото: ТСН.ua

Зловмисник заволодів близько 400 тисячами гривень своїх пацієнтів.

У Києві повідомлено про підозру 33–річному лікарю-стоматологу у вчиненні замаху на вбивство, розбійних нападах, крадіжці, шахрайстві у особливо великих розмірах та погрозі насильством щодо правоохоронця.

Під час досудового розслідування встановлено, що з травня 2019 року по вересень 2020 року лікар, займаючись стоматологічною практикою, вводив пацієнтів в оману, повідомляючи їм хибну інформацію щодо необхідного обсягу медичного лікування. Таким чином зловмисник заволодів близько 400 тисячами гривень своїх пацієнтів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Крім того, у березні 2020 року лікар-стоматолог під приводом необхідності здійснення медичних процедур проник до житла однієї з пацієнток та викрав банківську картку, з якої в подальшому зняв 78 тисяч гривень.

Також у червні 2020 року підозрюваний під приводом супроводження однієї з пацієнток додому застосував сильнодіючі речовини, від яких потерпіла втратила контроль над своїми діями. Надалі, користуючись її напівпритомним станом, чоловік заволодів грошовими коштами та матеріальними цінностями останньої на загальну суму 63 тисячі гривень.

Крім того, лікар підозрюється у замаху на вбивство 70-річної громадянки шляхом під’єднання електричних дротів, які заздалегідь мав при собі, до електричного живлення напругою 220 Вт в електричному щитку, що розташований поряд з квартирою проживання потерпілої.

Підозрюваному, уродженцю Чернігівської області, наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Під час засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваний здійснював погрози на адресу прокурора, у зв’язку з чим йому додатково інкриміновано ч. 1 ст. 345 КК України.

Також нині на розгляді судів перебувають ще два кримінальні провадження стосовно цієї ж особи за фактами вчинення інших тяжких злочинів.

Нагадаємо, у Вінницькій області шахрай телефоном представився лікарем і видурив у пенсіонерки 42 тисячі гривень. Телефонного шахрая затримали. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація