У Києві ліфт-вбивця задушив собаку

Дата публікації
Перегляди
2771
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві ліфт-вбивця задушив собаку

Фото: pixabay.com

Ця прогулянка для семирічного дога – Еміра – стала останньою.

У Києві звичайна прогулянка з домашнім улюбленцем закінчилася жахливою трагедією. Тримаючи дога на повідку, жінка намагалася зайти в ліфт, але не встигла. Двері стрімко зачинилися, кабіна поїхала вниз та буквально підвісила тварину.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ця прогулянка для семирічного дога – Еміра – стала останньою. Зранку киянка Наталя, як зазвичай, збиралася, вигуляти домашнього улюбленця, але коли викликала ліфт, далі сталося непередбачуване.

Ліфт стрімко поїхав униз. Собаку затисло між поверхами, звільнити Еміра зі смертельної пастки – не вдалося. Щоби дістати Еміра з кабіни, господарі понад три години чекали на рятувальників. Та коли ті приїхали, пес уже не дихав.

Старий ліфт відімкнули, тіло загиблого собаки господарі намагаються підняти – іншим - новим підіймачем, який просто в усіх на очах ледь не затискає жінку.

У столиці несправний ліфт задушив собаку

У столиці несправний ліфт задушив собаку

І такі вибрики – постійні, кажуть сусіди. 

Комунальні служби звітують, що жодної скарги  щодо роботи лІфтів вони не отримували. Підіймачі в будинку перевірили – усі справні. За смерть собаки, кажуть, відповідає передусім власник, який грубо порушив правила безпеки.

Нині власники дога чекають на медекспертизу, щоби вже через суд покарати винних.

Нагадаємо, що раніше у Львові молода жінка впала в ліфтову шахту. За попередньою інформацією, вона поверталася з гостей, коли підіймач застряг між четвертим і третім поверхами будинку.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2771
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація