У Києві копи врятували жінку, яка порізала вени, напилась пігулок і сиділа на підвіконні

Спершу домедичну допомогу жінці надали патрульні, потім на місці працювали лікарі швидкої.   

У Києві на вулиці Ванди Василевської патрульні поліцейські врятували жінку від самогубства.

Про це повідомляє Патрульна поліція України у Facebook.

Зазначається, що копи отримали тривожну інформацію. Дорослі люди турбувались про свою матір, яка зачинилась у квартирі й не відповідає. За їхніми словами, останнім часом жінка перебуває у депресивному стані.

"На місці події вже чекав заявник — син зачиненої жінки. Він вже викликав аварійну службу з відкривання дверей. З дозволу господаря поліцейські ввійшли до квартири й побачили жінку, яка сиділа на підвіконні з відчиненим вікном до них спиною. І хоча це був 2 поверх, падіння навіть з такої висоти може мати небажані наслідки", - йдеться у повідомленні.

Патрульні почали розмовляти із жінкою, а потім відволікли її і вхопили. Врятована знепритомніла, у неї були перерізані вени. За попередньою інформацією, жінка вжила велику порцію пігулок.

Спершу домедичну допомогу жінці надали патрульні, потім на місці працювали лікарі швидкої. 

Київські патрульні врятували жінку, яка порізала вени, напилась пігулок і сиділа на підвіконні Вміння комунікувати у кр...

Опубліковано Патрульна поліція України 11 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше працівники Патрульної поліції Львова за допомогою підлітків відмовили 51-річного чоловіка від самогубства. Під час розмови із патрульними, чоловік сказав, що перебуває у депресії і вже залишив прощальну записку рідним, то ж вирішив стрибнути під потяг. Однак, як заявили правоохоронці, після розмови із патрульними чоловік запевнив, що відмовився від своїх намірів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація