У Києві кіт отримав звання майора: фото

У вільний від виконання службових обов'язків час котик спить у лотку для паперів та гуляє пожежною частиною.

У Києві кіт Чивас отримав спеціальне звання майора.

Власник кота - начальник частини спеціальних рятувальних робіт Артур Моркотенко, який забрав тоді ще безпритульного пухнастика з під'їзду.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у м.Києві.

"Доленосна зустріч кошеняти та начальника частини спеціальних рятувальних робіт АРЗ СП Артура Моркотенко сталася 28 січня 2021 року. Саме того дня наш колега забрав його з під'їзду будинку, куди котика підкинули "небайдужі громадяни". Допис про те, що вже тиждень кошеня замерзає і голодує у під'їзді Артур побачив у facebook. Тож, так само впевнено і рішуче, як і під час ліквідації пожеж, наш герой прийняв рішення оселити котика у себе", - йдеться у дописі.

В одну мить пухнастик отримав люблячу родину, догляд, формений одяг, ім'я та навіть спеціальне звання майора.

З того часу Чівас, а саме так звати грозу мишей та емоційного розрадника рятувальників, живе в кабінеті свого рятівника. У вільний від виконання службових обов'язків час котик спить у лотку для паперів та гуляє частиною.

"Ми переконані, що такі історії і вчинки варті суспільної уваги, адже це неабияк надихає та не дає зневіритись у буденності. Користуючись нагодою, ми закликаємо усіх брати приклад із наших вогнеборців - не боятися простягнути руку допомоги тим, хто цього найбільше потребує. У часи недуги, котра накрила увесь світ, ми як ніколи маємо бути милосердними та дбати один про одного", - підсумовують рятувальники.

Нагадаємо, у Києві, на проспекті Відрадному, під час пожежі у квартирі врятували кота, який непритомний лежав на дивані.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація