У Києві кілька сотень людей протестують проти працевлаштування Портнова професором університету Шевченка

Дата публікації
Перегляди
2286
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Місяць тому політик повернувся до України після 5-річного перебування за кордоном.

У ці хвилини під стінами червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка зібралися до двох сотень студентів, випускників та активістів, які протестують проти працевлаштування ексзаступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

Про це з місце події передає журналіст ТСН.ua.

Портнов планує працювати на кафедрі конституційного права юридичного факультету. У відділі кадрів підтвердили, що його приймуть на роботу від 1 вересня 2019 року. Контракт діятиме до 30 червня 2020-го.

Нагадаємо, Портнов працював за сумісництвом на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ імені Шевченка протягом 2009-2014 років. Політика звільнили в лютому 2014 року.

"Він працював тоді як сумісник, був звільнений у зв’язку з тим, що ми прийняли на його посаду штатного працівника. Ви знаєте, ким він тоді був по основній посаді", – зазначив "Радіо Свобода" керівник відділу кадрів Олексій Іванченко.

Портнов працював в Адміністрації колишнього президента Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація