У Києві камера спостереження відлякує охочих "сходити до вітру" під стіни школи

Дата публікації
Перегляди
2128
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві камера спостереження відлякує охочих "сходити до вітру" під стіни школи

Під стінами столичної школи мистецтв люди створили вуличну вбиральню.

У Києві активіст встановив камеру спостереження з давачем руху і світлошумовою сигналізацією. Тепер вона відлякує від школи дитячої творчості охочих "сходити до вітру" під її стіни.

Як це працює і чи має ефект  – у матеріалі ТСН.19:30.

До клозету від школи 200 метрів — бігти далеко. Тому охочі йдуть під найближчу стіну. Стіну дитячої школи творчості, біля метро "Теремки". Загалом до сотні людей на добу.

Місцеві роками боролися за чистоту. Безрезультатно, поки не втрутилися активісти. Наприкінці минулого року тут встановили камеру з давачем руху. Тепер "у найвідповідальніший момент" охочих "сходити до вітру" відлякує сирена.

Камера спостереження відлякує від столичної школи охочих "сходити до вітру" під її стіни

Камера спостереження відлякує від столичної школи охочих "сходити до вітру" під її стіни

Торік проєкт громадського активіста Богдана Гдаля виграв конкурс із благоустрою території навколо станції метро. Як результат, вдалося розчистити територію від неправильно припаркованих машин, посадити кущі і встановити камери:

"На майбутнє мета – перетворити це місце на комфортну локацію з лавками і хорошим освітленням, з додатковими зручностями", — каже активіст.

Місцеві радіють, адже неприємних запахів стало менше. Та проблема залишається:

"Тут нема туалету. Раніше був у переході, та його закрили", — каже Людмила Миколаївна.

Нестача вбиралень у столиці — не новина. За документами, в центрі працює понад сотня. За фактом — одиниці. Муніципальні коштують п’ять гривень. Через сильний мороз у них відмовили валідатори платіжних карток. Кожен такий туалет обходиться бюджету міста в 17 тисяч гривень на місяць.    

У комунальному підприємстві, яке відповідає за громадські вбиральні, кажуть, що вже готують нові тарифи на їхнє користування. Чи допоможе це зменшити кількість відвідувачів стіни дитячої школи мистецтв – покаже час.

Нагадаємо, що у Києві з'являться сучасний Центр захисту тварин, собачі вбиральні та кладовище. Перший етап робіт вже розпочато. Планується створити універсальний заклад, який вміщатиме в собі ветеринарну клініку із сучасним устаткуванням, притулок для котів та собак. 

Наступна публікація