У Києві іноземець задушив повію, яка виявилась матір'ю п'ятьох дітей: фото 18+

У Києві іноземець задушив повію, яка виявилась матір'ю п'ятьох дітей: фото 18+

У Києві іноземець задушив повію, яка виявилась матір'ю п'ятьох дітей: фото 18+

Фото: Поліція Києва / Facebook

Підозрюваного у вбивстві багатодітної матері поліція затримала в аеропорту.

У Печерському районі Києва іноземець задушив повію. Згодом з'ясувалося, що убита жінка -  мати п'ятьох дітей.

Про це повідомив "Київ Оперативний".

У пресслужбі Печерського райуправління поліції Києва ТСН.ua підтвердили факт убивства, але деталі пообіцяли розповісти згодом.

"Минулої ночі на вулиці Філатова, 1/22, у третьому під'їзді знімав квартиру американець на ім'я Майк. Вночі до нього сутенер привів повію. Коли та не вийшла через декілька годин - сутенер прийшов її рятувати, але двері ніхто не відчиняв. Тоді сутенер поламав замки в одній з припаркованих машин у дворі, витягнув набір інструментів і почав довбати двері. Відкрити їх не вдалося… Вранці до дверей підійшов сусід і викликав поліцію. Тоді через двері почувся голос Майкла, який почав просити про допомогу. Говорив, що йому погано, що він задихається і йому треба в лікарню", - пише "Київ Оперативний".

Пізніше приїхали господарі з документами на квартиру і бійці ДСНС та відчинили двері.

"Майка відвезла швидка. За годину господарі за диваном виявили труп повії. Виявилося, що він її задушив. Майк з лікарні втік, ввечері його затримали в аеропорту. Вбитої повією виявилася мати п'ятьох дітей...", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві багатодітна мати відпустила старшого, п'ятирічного сина, гратися у закритому дворі та навіть не здогадувалась, що він загубився

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація