Двом чоловікам повідомлено про підозру за фактом торгівлі людьми.
У Києві повідомлено про підозру двом особам за фактом торгівлі людьми, вчиненої організованою групою (ч. 3 ст. 149 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у столиці діяла організована група з міжнародними зв’язками, до складу якої входили громадяни Турецької Республіки та України. Учасники цієї групи шляхом обману та використання уразливого стану жінок вербували їх начебто для працевлаштування у Туреччині.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.
Насправді після переміщення через державний кордон зловмисники створювали для потерпілих умови боргової кабали та шляхом погроз життю і здоров’ю примушували надавати сексуальні послуги.
У ході досудового розслідування зібрано докази про вербування учасниками організованої групи восьми громадянок України, з яких троє були переміщені до Турецької Республіки, де останні піддавалися сексуальній експлуатації.
Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Встановлюються інші учасники нелегального бізнесу.
ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ 2 ОСОБАМ, ЯКІ ВЕРБУВАЛИ ЖІНОК ДЛЯ СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ТУРЕЧЧИНІ За процесуального...
Опубліковано Прокуратура міста Києва Середа, 22 липня 2020 р.
Санкція статті передбачає від восьми до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, жительки Києва тікають від насильства до кризових кімнат.