У Києві гримить гроза, тротуарами ллються річки: як вберегтися від блискавки

У Києві гримить гроза, тротуарами ллються річки: як вберегтися від блискавки

Фото: із соцмереж

Деякі райони столиці заливає, а в деяких світить сонце.

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 21 липня у столиці - гроза, шквали вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Фахівці нагадують, що під час грози слід вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від дерев (стовпів, вишок), які стоять поодиноко, відійти подалі від водойм, на відкритій місцевості сховатися у ямку (рів), а групі людей слід розташуватися поодинці, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

 

Ріка на тротуарі

Опубліковано Svitlana Neschetna Вівторок, 21 липня 2020 р.

У деяких районах пройшла сильна злива, гримить грім, небо потемніло, тротуарами ллються річки, пройти неможливо. Проте у деяких районах столиці поки сухо і ясно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація